Знайомтеся - Антон Обараз, "технічне все" нашої творчої Рудої команди. Антон - учень однієї з київських шкіл, президент голів шкільних рад Подільського району "Спілка учнів Подолу", а ще актор, вокаліст і небайдужа людина, що займається громадською діяльністю. А ще - пише сценарії та музику до постановок. "Ніколи не даю негативу впливати на своє життя". Антон мріє стати звукорежисером, надихається і надихає, вчиться і стверджує, що ніколи не можна складати руки, за жодних умов і жодних перепон. "Коли треба приймати якісь рішення, згадую настанову мами і тата: "Відчувай серцем".
Сподіваємось, що і Ви, друзі відчуєте серцем наш проект, як його відчуває наша Руда Команда.
Допомогти нашому проекту можна тут:

Сьогодні наш проект «Благодійна вистава - мюзикл "Руда сімейка"» отримав 15% коштів, потрібних на його реалізацію (фондувати та підтримати проект можна тут: https://biggggidea.com/.../blagodijna-vistava-myuzikl.../) .
Це непоганий початок. У нас залишилося 73 дні і величезна купа роботи! Кожного дня ми прокидаємося з думкою: «сьогодні треба розпочати кастинг», або «сьогодні треба подякувати нашим доброчинцям».
Кожен день, разом з Вами ми втілюємо прекрасну справу! Ми піклуємося, щоб якомога більше людей могли дізнатися про нашу ініціативу. Навіть якщо ви робите репост про наш проект, ви допомагаєте здійснитися мріям багатьох діток!
А долучаючись до нашого проекту з фінансового боку, ви (УВАГА) уявіть, що купляєте дитині білет на виставу!

photo_2020-10-16_12-34-21.jpg

“Благодійність” - безумовно, багатозначне слово, як і “милосердя”. “Благо” і “діяти” включає в себе вже те, що ти, як мінімум, робиш “добру справу”. І, хоча "благодійність" - це іменник, попри все - він спонукальний, такий що надихає Діяти, допомагати.
Нашому благодійному проекту кожен може допомогти по-різному:
👍безпосередня допомога - це, звісно, кошти. Але також можна:
👉розповсюдити інформацію про нас, розповісти друзям і знайомим, зробити перепост,
👉написати про нас,
👉можна прокоментувати нашу ідею,
🤏чи просто лайкнути наші пости.
Навіть такою дрібничкою Ви долучитися і зробите благо.
Проекти бувають дуже різні: дослідницькі, наукові, учбові, інформаційні, творчі... Наш проект благодійна вистава-подарує благо - принесе радість тим, кому ця радість необхідна на рівні існування.
❤Мистецько-освітній проект «Руда сімейка» – це благодійна вистава – мюзикл, що буде створена і зіграна ДІТЬМИ ДЛЯ ДІТЕЙ з малозабезпечених сімей, сиріт, дітей, з особливими потребами, дітей учасників АТО, дітей переселенців з тимчасово окупованих територій, за мотивами твору «Тутта Карлсон перша і єдина, Людвіг Чотирнадцятий та інші» Яна Екхольма. Наш проект пройшов відбір на програму "Діти культури" від
Український культурний фонд
- це ще більше підтримує нас і надає сили, бо підтверджує, що наш проект - дійсно важливий і потрібний. Частину фінансування за умовами програми "Діти культури" нам потрібно зібрати на Спільнокошт
Велика Ідея. Big Idea
.
Без Вас чудова ідея може залишитись на рівні задуму і мрії. Але спільно, разом з Вами мрію - ми зможемо втілити, матеріалізувати в прекрасний живий проект, що принесе багато радощів і дасть можливість багатьом дітям відкрити світ мистецтва і творчості!
Переходьте на нашу сторінку на Спільнокошті, читайте, дивіться відео, підтримайте нас, розказуйте про наш проект, якщо Вам по серцю, сподіваємось - тисніть кнопку "ФОНДУВАТИ".
Ми віримо, що Ви - люди Дії! 🔥
І дякуємо кожному з Вас!
У нас чудова новина і величезна радість!
Наша вихованка - Софія Саніна цього літа стала студенткою Київського Універстету театру і кіно ім. Карпенка – Карого! Софійка навчалась в нашому дитячому театрі понад шість років. В нашому дитячому театрі – студії вона зіграла багато чудових і яскравих ролей. А ще приймала участь у справжніх виставах Київського академічного театру «Колесо».
В нашому театрі за ці роки Софійка зіграла в таких виставах як «Солом’яний капелюшок» (роль нареченої), вистава «Чарівний посох Діда Мороза» (роль Снігуроньки), вистава «Отак загинув Гуска» (роль Охтисоньки), вистава «Собака на сіні» (роль Діани) і ще багато чого цікавого.
Радіємо всім серцем , вітаємо Софію і її родину! Бажаємо жити обраною професією, любити, надихатися кожної хвилини і ще багато великих і головних ролей в театрі і в кіно!
Ми щасливі, що маємо таку випускницю!
Натхнення та успіхів у навчанні!

FB_IMG_1600628559543.jpg

Ура! Ми дуже пишаємося нашею вихованкою Гілевич Оленою! На канікулах вона взяла участь у міжнародному фестивалі-конкурсі, що проходив онлайн та посіла перше місце у номінації "Театральне мистецтво та читці".

Вітаємо Олену, бажаємо ще більше перемог та творчих досягнень!
Натхнення!