sob22ДРУГЕ МІСЦЕ!

12  квітня у рамках міського фестивалю-конкурсу дитячих творчих театральних колективів закладів освіти міста Києва «Срібне джерело» у Будинку дитячої творчості відбулася вистава театру-студії «KOLESIKO» (керівник Грунічева М.Ю) «Іспанська сюїта».

Фестиваль «Срібне джерело» став першою перлинкою в низці досягнень нашого театру за першу половину 2019 року.  Цей фестиваль проходить раз в два роки багато хто з театральних колективів міста приймає в ньому участь та ретельно готується до участі. Ми не стали виключенням.

Після невеличкої наради на фестивалі ми представили нашу виставу «Іспанська сюїта» за відомою п’єсою  іспанського драматурга Лопе Де Вега «Собака на сіні» і не помилились.  Вистава пройшла з великим успіхом і ми посіли почесне друге місце, а також наша молода акторка (виконавиця головної ролі) Любов Мельник отримала нагороду за кращу жіночу роль! Вітаємо її і пишаємося, бажаємо нових перемог!

У виставі приймали участь:

Д і а н а — графиня де Бельфлор     Любов Мельник;

Т е о д о р о — її секретар      Іван Харитонов;

М а р ч е л л а   Діна Слищенко;

Д о р о т е я        Тетяна Полоніна;

А н а р д а       Софія Єжова;

Ф а б і о — її камердинер     Євген Івасенко;

Г р а ф Ф е д е р і к о    Єжов Антон;

Г р а ф Л ю д о в і к о   Володимир Нестеришин;

М а р к і з Р і к а р д о   Нікіта Тітлянов;

Т р і с т а н — лакей у Теодоро    Дмитро Шуляк;

Служниці в домі – Берленко Ангеліна, Ржавська Юлія, Анастасія Парамзіна.

Режисер – постановник -  М. Грунічева

Хореографія – Г. Лисеннко

Вокал – К. Коренєв

Костюми – Т. Корнієнко