01GREEN BALL PARTY!!!

В квітні відбулася одна бурхлива подія: весняний бал.

Чому бурхлива? Тому що коли ми попросимо кожного з нас пригадати свої 13, 14, 15, 16 і т. д. роки, та ще весною: молоді дівчата в ошатних сукнях, молоді офіцери у воєнній формі, все танцює, сміється – одним словом - пашить весною і жевріє у кожного на щоках! От що відчувалося на цьому заході, який в дитячому будинку творчості подільського району пройшов вперше.

Відверто кажучи, ідея проведення балу запала в думку нашому керівнику та режисеру нашого театру Марії Грунічевій.  Всі з охотою підтримали її в цій ініціативі і долучилися до втілення. Так і сталося, що організаторами чудового дійства стали  – Будинок дитячої творчості та дитячий театр- студія «KOLESIKO».

Майстер-класи з бальних танців, презентації творчих колективів, лотерея-розіграш , обрання Короля і Королеви – «First couple of the Green ball party». У святі взяли участь творчі колективи м. Києва: дитячі театри - «Перевтілення», "Апріорі" , «Барвінок», ансамблі - «Співаночка», «Юність» , «Колібрі», арт-студія «Квітка-Подолянка».

СПЕЦІАЛЬНІ ГОСТІ НАШОЇ ВЕЧІРКИ: вихованці Ліцею імені Івана Богуна.

Кожен колектив мав, як мінімум, представити себе, навчитися вальсувати і отримати згадку про цю весну). Гадаємо, що все це і набагато більше відбулося, вилилося на всіх нас драйвовим весняним дощем!

Несподіванка: Діна Слищенко (учениця з нашої старшої групи) стала королевою GRYYN BALL PARTY!!!

Започаткували?! Самі винні! Тепер тримайтеся – кожної весни!

ДАЄШЬ

GREEN BALL PARTY!!!