KAM22Чаруючою пригодою став для нашого колективу IV ФЕСТИВАЛЬ– КОНКУРС  «ПЕРЛИНА  ПОДІЛЛЯ»  в Камянці - Подільскому ! Наймасштабніший дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс мистецтв – не дарма його так називають.  Талановита малеча та підлітки змагаються в 11 номінаціях, серед яких драматичний театр, вокальний, інструментальний, оригінальний жанри, художня та декоративно-прикладна творчість, художня фотографія та художні читання, дизайнери.

На фестиваль ми привезли уривок з вистави «Мина Мазало» М. Куліш і з честю отримали ПЕРШЕ місце в номінації «драматичний театр».

Наші маленькі актори дуже хвилювалися, адже для них це були перші справжні  гастролі. Всі були зосереджені і ретельно готувалися до виступу. Хочеться відмітити, що прем’єра цієї вистави відбулася ще в травні 2018 і з тих пір дітки із великим задоволенням грають її як репертуарну. Хоч досить складні теми в ній підіймає автор (мови, національної ідентичності), та здається, що саме цього в наш час, часто не вистачає нашим діткам.

На вулиці ще стояла квітнева прохолода, а  серед діток панував веселий сміх. Радість і багато тепла виливалось на кону  цього фестивалю.

Ми із задоволенням приїдемо ще!