day1Так співпало що в травні у місті Києві відбулося два театральних  фестивалі і ми не змогли відмовити собі в задоволенні  прийняти участь в ОБОХ.

Фестиваль Українського аматорського театру “День театру”, травень 2019 року місто Київ – це вже для багатьох з дітей та дорослих щось скаже, бо фестиваль відбувається ВТРЕТЄ! Про цей фестиваль можна впевнено сказати - МАШТАБНИЙ! Проходить на професійних сценах нашого міста, чим і приваблює стільки колективів.

Ми з двома виставами брали участь у цьому фестивалі. Грали на малій сцені Молодого театру виставу «Собака на сіні» і на сцені малого драматичного театру грали виставу «Мина Мазайло».

Правду кажуть люди: «Місце має значення». Сцени професійних театрів мають свою певну енергетику, намоленість, можна сказати. Це на стільки надихало всіх юних акторів, що вони були неперевершені!

НАГОРОДИ ТРЕТЬОГО ФЕСТИВАЛЮ УКРАЇНСЬКОГО АМАТОРСЬКОГО ТЕАТРУ"ДЕНЬ ТЕАТРУ".

НОМІНАЦІЯ "ЮНАЦЬКИЙ ТЕАТР":

Перше місце:
Дитячий театр - студія "KOLESIKO" м.Київ
Художній керівник Грунічева Марія
Вистава "Собака на сіні"
Режисер Грунічева Марія

«Краща жіноча роль» -  нагороджена Любов Мельник за роль графині Де Бельфор;

«Краще пластичне рішення»  - нагороджується хореограф -  постановник вистави «Собака на сіні» Ганна Лисенко;

«Краща режисура» - нагороджується Марія Грунічева – режисер постановник вистави «Собака на сіні».

Третє місце:

Дитячій театр - студія "KOLESIKO" м.Київ
Художній керівник Грунічева М.
Вистава "Мина Мазайло"
Режисер Грунічева М. Ю,

«Краща чоловіча роль» - нагороджується  Олексій Марищін за роль Мини Мазайло;

«Творчій пошук» - нагороджується режисер постановник  вистави Марія Грунічева.

Дякуємо всім хто працював і працює з нами! Ніші нагороди -  це наші спільні досягнення! Впевненні що з таким колективом у нас попереду багато перемог і скорених вершин.