news

suh5

З 2108 року з нами працює чудова викладачка з акторської майстерності, режисер Олександра Дмитрівна Сухенко. Сказати, що ця людина любить дітей, нічого не сказати. Викладаючи акторську майстерність для самих наших маленьких акторів, вона проявляє стільки турботи, теплоти, що діти линуть до неї підсвідомо і залюбки біжать на її репетиції. За цей учбовий рік діти, яких навчає Олександра Дмитрівна (а це два колективи "Дебют" та "Реприза")  випустили кожний по дві роботи. Але особливо хочеться говорити про роботи, які вийшли наприкінці року! 

Казка «Дюймовочка» нашего чудового колективу "Реприза"  побачила світ 22 травня 2019 року на сцені Київського академічного театру «Колесо». Чудово скомпільований текст (в казці грали тільки основні персонажі), прекрасно підібраний музичний матеріал. Так грамотно розподілені між дітками ролі! Кожному під свою психофізику! Завдяки цьому невеличкий колектив тримався дуже дружньо. За кулісами панувала така підтримка одне одного, спостерігати це  було дуже зворушливо. І під час таких моментів замислюєшся: ось вона, акторська майстерність, так наївно і чисто проявляється у малечі. Це є в кожному малюкові і це можливо розвинути і дати дитині проявити свій внутрішній світ. 

 

Ще одна робота «Таємниці сірого лісу» (В. Волюхов) у виконанні діток 5-7 років - це наша наймолодша група "Дебют". Коли бачиш такі дитячі витави, то хочеться відмітити кожного малюка:

 

 

Ролі виконували:

Аня - Галяс Лада;

Маша - Бірюкова Марія;

Мама, і гусінь - Карлін Соломія;

Чаклунка, Ведмедиця - Ванда Кіра;

Дідок-лісовичок - Кузьмук Егор;

Мама Пташка - Лєпшина Мілана;

Пташечка - Корпієвські Мері-Кетрін;

Ведмедик - Соловей Радомир.

Коли малюки захоплюються театром, це надихає нас на роботу! Коли бачиш зал повний батьків, відчуваєш, яка лине енергетика від них на сцену! Шкірою відчуваєш хвилювання діток за кулісами! Ось заради цього і йдуть в театр! Маленькі і дорослі, люди будь якого будь будь якого віку відчувають тут світ!