news

24 ТРАВНЯ – запам’ятаємо! Саме сьогодні народилася вистава! Яскрава, оригінальна, несподівана! Гадаю вам повезе і ви обов’язково завітаєте до нас у наступному сезоні). Бо починаючі з жовтня ми беремо цю виставу в репертуар нашого театру!

 А починалося все просто: в нас відбувся відкритий показ роботи з робочою назвою «Аліса, або у пошуках часу». Виконували діти творчого колективу «Браво» (вікова категорія 12-13 років). Показ пройшов блтскуче, без накладок.

ЦІКАВИНКА! Робота була підготовлена і скомпільована на тлі декількох дитячих п’єс про Алісу, а також використані матеріали самої казки Люіса Керрола.

Такого вибуху не передбачав ніхто, навіть самі виконавці. Казкове поєднання ідеї про пошук часу та гротескових образів казки дали вражаючий ефект! Після показу одразу стало зрозуміло – вистава буде!

Аліса, по традиції попадає в якусь казкову країну. Але це не просто казкова, вся інтрига полягає у тому, що у героїв цього світу немає часу. Вони самі його знищили, а тепер не розуміють що з ними відбувається. Як Аліса Врятує цей світ? 

Побачимося на виставі! Не пропустіть!