news

tin1Неймовірно оригінальним і своєрідним став показ нашого самого старшого колективу «Тріумф». Не дарма так назвала його керівник і режисер – Марія Грунічева.

30 травня в перед останній день весни наші юнаки показали роботу за п’єсою Є. Шварца «Тінь». Окрім того що всі юні актори спрацювали на 120 %, в цій роботі дуже розгорнутий  зміст твору. Юнаки розуміють про що грають. Принцеса (Діна Слищенко) свідомо обирає майбутнім королем Тінь, Анунціанта (Олександра Побочій) – ніжно і зворушливо закохана у вченого, Тінь (Святослав Жмурко) – жорсткий і пихатий тиран. Одразу видно, що пропрацьовані внутрішні відносини між персонажами, відслідковані їх вчинки і наслідки цих вчинків.

 

 

Казка, яка написана понад 80!!! років тому, звучить в нашому сьогоденні актуально як ніколи.  Бажаємо щоб ця робота ще не раз потішила глядача фантастичною хореографією (хореограф – постановник Ганна Лисенко), своїм вокальним матеріалом (викладач з вокалу Богдана Дейлік).

Можна привітати наш колектив з набуттям ще одної хорошої вистави в репертуарі нашого, такого різнопланового і різновікового театру.