news

b19e9a8c176c711879a62c320a669a6b.jpg

Для нас 2020 рік видався дещо незвичним, але плідним. Карантин не був для нас перешкодою у втіленні нових проектів.

15 грудня ми зіграли ПРЕМ’ЄРУ дитячої новорічної казки «Snow show 2020», пізніше ми зіграли ще 11 вистав для дітей нашого міста.

Окрім цього, ми посіли ПЕРШЕ МІСЦЕ на фестивалі «ArtTalentFest". З музично - поетичною композицією під назвою «Квінта відчуттів» та ДРУГЕ МІСЦЕ на багатожанровому творчому фестиваль-конкурсі «Розмаїті Самоцвіти». Конкурс відбувався у Львові. Туди поїхав найстарший колектив нашого дитячого театру-студії «KOLESIKO» під назвою «Тріумф». На фестивалі була представлена композиція за мотивами відомого всім вірша «Хатка Джека».

Організували ГАСТРОЛІ для театральної дитячої студії «Літаюча корова»  з затишного Талліну, Естонія. Вони привезли до нас виставу «Пригоди Тома Сойера», що була зіграна два рази на сценах Київського Академічного театру «Колесо» та Будинку Дитячої Творчості.

А 26 лютого в нас відбувся МАЙСТЕР-КЛАС для вихованців Будинку Дитячої Творчості від режисера театру «Літаюча корова» Яніки Копфелл.

Під час карантину ми продовжували плідно працювати, вже в онлайн режимі. Так, наприклад, 28.04.2020 провели ОНЛАЙН МАЙСТЕР-КЛАС для вихованців дитячого театру – студії «KOLESIKO»  від актору театру і кіно Дмитро Соловйова (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі)

З дітьми були записані та випущені п'ять аудіоказок:

«П’ятеро кошенят», «Кіт на ходулях», «Морська свинка Герман», «Пан Пугач», «Перший сніг».

Зараз вони доступні на нашому власному ютуб каналі (https://www.youtube.com/channel/UCbjz1KW6ZLhyUDuH007Gl6g) , а також транслюються на "RadioKids.Online" (https://www.radiokids.online/).

З участтю дітей  випустили три відео ролика:

«Сиди вдома», «З днем матері», «Привітання з днем міста Києва».

Взяли участь у випуску ролика до дня вишиванки.

Далі на нас чекає ще більше творчих робіт з дітьми з інших країн, цікавих проектів, фестивалів не тільки в Україні, але і за її межами!