У нас чудова новина і величезна радість!
Наша вихованка - Софія Саніна цього літа стала студенткою Київського Універстету театру і кіно ім. Карпенка – Карого! Софійка навчалась в нашому дитячому театрі понад шість років. В нашому дитячому театрі – студії вона зіграла багато чудових і яскравих ролей. А ще приймала участь у справжніх виставах Київського академічного театру «Колесо».
В нашому театрі за ці роки Софійка зіграла в таких виставах як «Солом’яний капелюшок» (роль нареченої), вистава «Чарівний посох Діда Мороза» (роль Снігуроньки), вистава «Отак загинув Гуска» (роль Охтисоньки), вистава «Собака на сіні» (роль Діани) і ще багато чого цікавого.
Радіємо всім серцем , вітаємо Софію і її родину! Бажаємо жити обраною професією, любити, надихатися кожної хвилини і ще багато великих і головних ролей в театрі і в кіно!
Ми щасливі, що маємо таку випускницю!
Натхнення та успіхів у навчанні!