photo_2020-10-16_12-34-21.jpg

“Благодійність” - безумовно, багатозначне слово, як і “милосердя”. “Благо” і “діяти” включає в себе вже те, що ти, як мінімум, робиш “добру справу”. І, хоча "благодійність" - це іменник, попри все - він спонукальний, такий що надихає Діяти, допомагати.
Нашому благодійному проекту кожен може допомогти по-різному:
👍безпосередня допомога - це, звісно, кошти. Але також можна:
👉розповсюдити інформацію про нас, розповісти друзям і знайомим, зробити перепост,
👉написати про нас,
👉можна прокоментувати нашу ідею,
🤏чи просто лайкнути наші пости.
Навіть такою дрібничкою Ви долучитися і зробите благо.
Проекти бувають дуже різні: дослідницькі, наукові, учбові, інформаційні, творчі... Наш проект благодійна вистава-подарує благо - принесе радість тим, кому ця радість необхідна на рівні існування.
❤Мистецько-освітній проект «Руда сімейка» – це благодійна вистава – мюзикл, що буде створена і зіграна ДІТЬМИ ДЛЯ ДІТЕЙ з малозабезпечених сімей, сиріт, дітей, з особливими потребами, дітей учасників АТО, дітей переселенців з тимчасово окупованих територій, за мотивами твору «Тутта Карлсон перша і єдина, Людвіг Чотирнадцятий та інші» Яна Екхольма. Наш проект пройшов відбір на програму "Діти культури" від
Український культурний фонд
- це ще більше підтримує нас і надає сили, бо підтверджує, що наш проект - дійсно важливий і потрібний. Частину фінансування за умовами програми "Діти культури" нам потрібно зібрати на Спільнокошт
Велика Ідея. Big Idea
.
Без Вас чудова ідея може залишитись на рівні задуму і мрії. Але спільно, разом з Вами мрію - ми зможемо втілити, матеріалізувати в прекрасний живий проект, що принесе багато радощів і дасть можливість багатьом дітям відкрити світ мистецтва і творчості!
Переходьте на нашу сторінку на Спільнокошті, читайте, дивіться відео, підтримайте нас, розказуйте про наш проект, якщо Вам по серцю, сподіваємось - тисніть кнопку "ФОНДУВАТИ".
Ми віримо, що Ви - люди Дії! 🔥
І дякуємо кожному з Вас!