ВИКЛАДАЧІ

фото передача1Грунічева Марія Юріївна

Режисер драматичного театру, актриса, провідний майстер сцени.

Лауреатка Всеукраинского конкурса профессиональных чтецов им. И. Франко «вторая» - премия;
Лауреатка первой премии  четвёртого международного фестиваля моно спектаклей «Албамоно»Диплом за режисуру третього ступеню на Всеукраїнському фестивалі «Тернопільскі театральні вечори. Дебют».

Київський Національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, 1998 рік закінчення. Театральний факультет, спеціальність  "Театральне мистецтво", спеціалізація  «Актор драматичного театру і кіно». Керівник курсу Ткаченко Ю. С.
Київський  Національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого , 2017 рік закінчення. Театральний факультет, спеціальність "Театральне мистецтво", спеціалізація  «Режисер драматичного театру», освітньо-кваліфікаційний рівень - магістр, керівник курсу Кужельний О. П.
Працюю в театрі «Колесо», заграла багато цікавих ролей, серед них такі як роль мадам Боварі п’єса Я. Стельмаха «Емма» по роману Г.Флобера «Мадам Боварі», роль Анжелік п’єса Жана – Батиста Мольєра «Уявно хворий», роль Вірочки  И. С. Тургеньєв «Місяць на селі», роль Маргарет Л. Кінг «Примадонни» і багато інших.
При нашому театрі у 2013 році створила дитячу театральну студію «KOLESIKO» якою керую по сьогоднішній день.

ЛИСЕНКОЛисенко Ганна Віталіївна

Балетмейстер, викладач сценічної пластики.  В 2000 році закінчила КНУкім. В 2003 здобула ступінь магістра хореографії. КНУКІМ режесерсько-хореографічний факультет кафедру бальної хореографії.

Має великий досвід як виконавця так і постановника. Працює в КДАМ на посаді викладача танцю і сценічної пластики та гімнастики театрального факультету.

За її участі як балетмейстера вийшло багато вистав зокрема в театрі " Колесо". Такі як «День прильоту ластівки», «Отак загинув Гуска», «Антігона» і багато інших.

Корнєв1Костянтин Корнєв

Закінчив КІМ ім. Гліера по класу фортепіано в 2009, у 2013 НПУ ім. Драгоманова

З 2011 по 2012 працював концертмейстером в Естрадно-цирковій академії, з 2012 до 2016  працював вокалістом в капелі ім. Ревуцького, з 2016 по теперішній час працє в квартеті солістів при капелі ім. Ревуцкого.

BogdanaДейлик Богдана Петрівна

В 2002-му закінчила КССМШ ім. М. В. Лисенка, в 2007 – НМАУ ім. П. І. Чайковського по класу бандури.

Лауреат Всеукраїнського конкурсу гри на народних інструментах.

Близько 15 років працює з дітьми, викладає вокал, естрадний вокал, бандуру, диригент та керівник шкільного дитячого хору. Серед випускників є лауреати обласних, районних та Всеукраїнських конкурсів, студенти спеціалізованих музичних закладів.

Паралельно продовжує концертну діяльність в різних музичних дуетах, ансамблях, концертує Україною та за її межами.

IMG 42e01dc7bf56ba0cf3a2e2763c78e27b VЛінник Наталія Валеріївна

У 2001 р. закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.К.Карпенка-Карого за спеціальністю “актор театру і кіно”. З 2002-2013 працювала у "Малому Драматичному театрi" . Паралельно викладала у НАКKKiM, займала посаду викладача зi сценiчноi мови. З 2012р. Працює у КДАМ  на посаді викладача риторики та сценічної мови. Має  стаж роботи у професійних театрах  м. Києва та досвід роботи у кіно. Педагогічний стаж складає 15 років.

За час роботи в навчальних закладах зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений педагог. Володіє інноваційними методиками й технологіями, які поширює в професійному середовищі. Вихованці педагога  приймають участь у творчих конкурсах та святкових концертах КДАМ.