ПРО НАС

pro nas

ПРО НАШУ СТРУКТУРУ

В нашому театрі існують шість невеличких колективів по 10 – 12 діток в кожному, які поділяються за віковими категоріями і представляють собою окремі творчі одиниці.

ОСОБЛИВІСТТЮ  нашого театру є те, що діти отримують КОМПЕКСНІ заняття. Вони вивчають акторську майстерність, основи вокалу, і пластику. Всі предмети є  ОБОВ’ЯЗКОВОЮ  програмою. Діти репетирують два рази на тиждень по дві години. В один день  репетиція з акторської майстерності ( 1 година) і з вокалу (1 година), другий день одна година акторська майстерність, друга година – пластика (хореографія).

Творчій колектив «ДЕБЮТ» - вікова категорія 6-8 років;

Творчій колектив «ІМПРОВІЗ» - вікова категорія 8-10 років;

Творчій колектив «РЕПРИЗА» - вікова категорія 8 - 10 років;

Творчій колектив «АНШЛАГ» - вікова категорія 10 - 12 років;

Творчій колектив «БРАВО» - вікова категорія 12 - 14 років;

Творчій колектив «ТРІУМФ» - вікова категорія 14 - 16 років.

Слід зазначити, що діти не відбираються за якимись вимогами або ж  конкурсом. Для прийому дитини  необхідний, перш за все, її інтерес до театрального мистецтва і бажання розвиватися в цьому напрямку, пізнавати неосяжний світ театру.

НАШІ ЦІЛІ:

•  Виховання дитини через залучення до театрального мистецтва;
  •  Створення творчого простору, в якому органічно могли б співіснувати діти різного віку;
  •  Розвивати пластичні і мовні дані вихованців;
  •  Розвивати уяву, фантазію і пам'ять.

В НАВЧАННІ:

•  Навчити всьому комплексу принципів і прийомів, необхідних для роботи над роллю;
  •  Захопити дітей театральним мистецтвом;
  •  Розширити знання вихованців в області драматургії.

За сім існування ми створили  багато творчих проектів :

Вистави: Композиція за творами «За двома зайцями» та «Сватання на Гончарівці», поетична композиція за сонетами Шекспіра «Квінта відчуттів», казка – мюзикл «Колобок», мюзикл «Кицькин дім», вистава «Пітер Пен», вистава «Ромео і Жасмін», «Аліса у чарівній країні», казка «Ягідка», «Чарівник смарагдового міста», казка «Подарунок для матусі», мюзикл «Казка без підказки», М. Куліш «Так загинув Гуска», вистава «Рукавичка», вистава «Подорож до країни Невмиванії», вистава «Лісова казка», «Бабуся, Катруся, чи як врятувати Златика», вистава «Пригоди у країні Гудзи-Мудзи», вистава «Подорож до країни Ввічливість», казка «Аліса в країні чудес», казка за мотивами Евгенія Шварца «Казка про загублений час», Вистава «Солом’яний капелюшок» за п’єсою Лабіша, мюзикл «Бременські музики», казка – фентезі «Країна ілюзій» за п’єсою Е. Шварца «Тінь», вистава "Собака на сіні" Лопе Де Вега, вистава "Мина Мазайло" М. Куліша і багато іншого.

Ми взяли участь:

Проект: разом з австрійським та німецьким посольствами ми створили дві вистави, які показали у мистецькому Арсеналі та в нашому театрі «Пан Коцький» та за книжкою Ервіна Мозера «Казки на ніч».

Проект: створений у рамках книжкової виставки «Велика книжка»  по книжці ФРАНЦА ГОЛЕРА та НІКОЛАУСА ГАЙДЕЛЬБАХА.

З 2015 року приймаємо участь у фестивалі театральних студій «Чудасія».

В березні 2018 група «Прем’єра» прийняла участь в фестивалі-конкурсі театрального мистецтва «Кришталевий Фонтан». І за результатами конкурсу зайняли ДРУГЕ місце.

Ви можете побачити наших дітей у виставах Київського академічного театру «Колесо»:

• новорічна казка «Дань народженні Снігуроньки»;
  • Новорічна казка «Посох діда Мороза»;
  • «Дама – Примара» за Кальдероном;
  • «Ємма» за п’єсою Ярослава Стельмаха по роману Флобера;
  •  Дитяча казка «Поцілунок принцеси»
  • вистава «Фатальний флірт»