ПРО НАС

pro nas

Театр - мистецтво колективне. Це прописна істина. І разом з тим, театр - мистецтво індивідуальностей, ансамбль, об'єднаний однією спільною метою. Цією метою зазвичай є постановка вистави. Саме до досягнення цієї мети спрямовані всі наші зусилля, всі компоненти нашого творчого навчального процесу. Саме в цьому напрямку бурхливо розвивається фантазія і уява вихованців, як в області створення образу, так і в сфері створення костюмів, декорацій, реквізиту і т.д.

За довгі роки роботи з дітьми різного віку, у викладачів театру-студії "KOLESIKO" сформувалося цілком чітке і конкретне уявлення про те, в чому ж полягає безсумнівна користь театру, в якому грають діти, - у розвитку особистості дитини:

• вже давно  беззаперечно прийнято, що театр сприяє зовнішній і внутрішній соціалізації дитини, тобто допомагає їй легко входити в колективну роботу, викликає відчуття партнерства і товариства, волю, цілеспрямованість, терпіння і інші якості, необхідні для успішної взаємодії з навколишнім соціальним середовищем;
  • театр активізує і розвиває інтелектуальні і одночасно образно-творчі здібності дитини, віна починає вільно фантазувати і в області тексту, і в області компоновки простору, і в області музичного оформлення;

театр спонукає інтерес до літератури, діти починають читати з задоволенням і більш осмислено, ніж раніше;

НАШІ ЦІЛІ:

•  Виховання дитини через залучення до театрального мистецтва;
  •  Створення творчого простору, в якому органічно могли б співіснувати діти різного віку;
  •  Розвивати навик творчого підходу до роботи над роллю;
  •  Розвивати пластичні і мовні дані вихованців;
  •  Розвивати уяву, фантазію і пам'ять.

В НАВЧАННІ:

•  Навчити всьому комплексу принципів і прийомів, необхідних для роботи над роллю;
  •  Захопити дітей театральним мистецтвом;
  •  Розширити знання вихованців в області драматургії.

За шість існування ми створили  багато творчих проектів :

Вистави: Композиція за творами «За двома зайцями» та «Сватання на Гончарівці», поетична композиція за сонетами Шекспіра «Квінта відчуттів», казка – мюзикл «Колобок», мюзикл «Кицькин дім», вистава «Пітер Пен», вистава «Ромео і Жасмін», «Аліса у чарівній країні», казка «Ягідка», «Чарівник смарагдового міста», казка «Подарунок для матусі», мюзикл «Казка без підказки», М. Куліш «Так загинув Гуска», вистава «Рукавичка», вистава «Подорож до країни Невмиванії», вистава «Лісова казка», «Бабуся, Катруся, чи як врятувати Златика», вистава «Пригоди у країні Гудзи-Мудзи», вистава «Подорож до країни Ввічливість», казка «Аліса в країні чудес», казка за мотивами Евгенія Шварца «Казка про загублений час», Вистава «Солом’яний капелюшок» за п’єсою Лабіша, мюзикл «Бременські музики», казка – фентезі «Країна ілюзій» за п’єсою Е. Шварца «Тінь», вистава "Собака на сіні" Лопе Де Вега, вистава "Мина Мазайло" М. Куліша і багато іншого.

Ми взяли участь:

Проект: разом з австрійським та німецьким посольствами ми створили дві вистави, які показали у мистецькому Арсеналі та в нашому театрі «Пан Коцький» та за книжкою Ервіна Мозера «Казки на ніч».

Проект: створений у рамках книжкової виставки «Велика книжка»  по книжці ФРАНЦА ГОЛЕРА та НІКОЛАУСА ГАЙДЕЛЬБАХА.

З 2015 року приймаємо участь у фестивалі театральних студій «Чудасія».

В березні 2018 група «Прем’єра» прийняла участь в фестивалі-конкурсі театрального мистецтва «Кришталевий Фонтан». І за результатами конкурсу зайняли ДРУГЕ місце.

Ви можете побачити наших дітей у виставах Київського академічного театру «Колесо»:

• новорічна казка «Дань народженні Снігуроньки»;
  • Новорічна казка «Посох діда Мороза»;
  • «Дама – Примара» за Кальдероном;
  • «Ємма» за п’єсою Ярослава Стельмаха по роману Флобера;
  •  Дитяча казка «Поцілунок принцеси».

вистава «Фатальний флірт»

ПРО НАШУ СТРУКТУРУ

В нашому театрі існують шість груп, які поділяються не тільки за віковими показниками. Дві групи навчального характеру 7 – 10 років, та 11 -16 років.  Слід зазначити, що під час вступу до нашого театру-студії "KOLESIKO" в ці групи діти не відбираються за якимись вимогами або ж за конкурсом. Для прийому дитини в групу необхідний, перш за все, її інтерес до театрального мистецтва і бажання розвиватися в цьому напрямку, пізнавати неосяжний світ театру.

Також існують чотири колективи в середньому по 12 – 14 дітей (, «Аншлаг» та «Браво», "Тріумф", та "Імпровіз"), на меті яких є саме і створення вистав, регулярні виступи і участь у фестивалях. Набір в ці групи проводиться на конкурсній основі.  Діти займаються два рази на тиждень по дві години. Кожну групу ведуть три викладачі: викладач з акторської майстерності – режисер, хореограф та викладач з вокалу.