КРАЇНА ІЛЮЗІЙ
за п’єсою Є. Шварца «Тінь»

kr iull


Вистава «Країна ілюзій» поставлена за п’єсою Є. Шварца «Тінь». Про вічну боротьбу добра та зла. Хто переможе? Одвічне питання.

Все відносно в цьому світі. Про те, що біле не завжди біле, а чорне відповідно, не завжди чорне. Про те, що навіть дуже гарна мрія не може виповнитися. А згодом виявляється, що вона не така вже й гарна.

Людські відносини, кохання і дружба, все ілюзорно. Навіть прекрасна принцеса може зрадити, а друзі залишити у саму важку хвилину. Про неоднозначність світу. Про зраду: це лінія Юлії Джулі і вченого. Виявляється в дорослому світі багато неправди. І це чомусь, для більшості людей це природно. Про вади кохання: на прикладі відносин вчений і принцеса, та з іншого боку зворушлива молода дівчина Ануціанта і вчений. Маємо надію, що  діти зможуть зробити для себе висновки, що до чистоти ідеалів кохання.

З вистави стає зрозуміло, коли людина вірить в добро навколо себе і залишається гідною і чесною, то будь яка ситуація, навіть сама безнадійна, закінчиться прекрасно. Не дивлячись на самі страшні обставини, треба залишатися гідною людиною, бути вірним самому собі і своїм ідеалам. Тоді кохання і справедливість запанує у цьому світі. А все мілке, ганебне згине, як страшний сон.

У казці трохи буде про політику, бо куди ж від неї подітися, коли мова заходить про дорослий світ. Про все це ми говоримо з дітьми мовою мистецтва.

Вистава рекомендується для підлітків: 10+

Вистава триває 75 хвилин.

Режисер – постановник та музичне оформлення  - Марія Грунічева;

Хореографія – Ганна Лисенко;

Вокал – Константин Коренєв;

Світло, звук – Олексій Куций.top venzel