Мина Мазайло
за одоноіменною п’єсою М. Куліша

Mazailo

Нелегкий шлях кожної людини до самовизначення в цьому світі. До себе, як особистості, до любові, до національних питань. І таким невеличким кроком в цьому напрямку стала наша  вистава за п’єсою М. Куліша «Мина Мазайло», прем’єра якої відбулася 18 травня 2018 року. Вистава має своє обличчя, свій дух. У виставі використано багато музики початку ХХ сторіччя (така  як «Кукарача», «Ріо Ріта»), але не тільки вона надає неповторну атмосферу.

Що ж це таке «національність людини». Чому саме потрібно зберігати мову, свою культуру і багато чого іншого такі теми з дитиною треба піднімати з самого малечку. І якщо це зробити вчасно то можна бути впевненим, що  їх шлях  до самоідентифікації (визначення образу себе, своїх моральних орієнтирів та цінностей, які впливають на власну поведінку та рішення) буде у дитини легше і зрозуміліше.

Радимо переглянути цю виставу в нашому театрі!

Режисерпостановник та музичне оформлення  - Марія Грунічева
Хореографія – Ганна Лисенко