Лопе де Вега
СОБАКА НА СІНІ

Комедія в одній дії (12+)

Sobaka na sene

 

Тривалість вистави - 60 хвилин
Прем'єра відбулася 26 травня 2018 року

З історії:

Всесвітньо відомий іспанський драматург Лопе де Вега занурює свого глядача в атмосферу італійського середньовіччя, коли походження людини, можна сказати, вирішувало його долю. Його знаменита комедія «Собака на сіні» була видана в 1618 році і спочатку в різних редакціях називалася «Любити побачивши любов» і «Графиня де Бельфлор». Остаточно сформована назва, знаменита на весь світ - це частина іспанської прислів'я, близького за змістом перекладається як: «собака на сіні, сама не їсть і іншим не дає». П'єса переведена майже на всі мови світу і неодноразово екранізована.

Сюжет:

Теодоро, італієць абсолютно незнатного роду, служить секретарем у шляхетної і ясновельможної графині Діани де Бельфор. Люблячи її всім серцем, він намагається здійснити свою мрію і добитися взаємності у своїй високопочтенной обраниці. Але випередити суперників за серце Діани, маркіза Рікардо і графа Федеріко, здається йому неможливим. Діана теж закохана в Теодоро, але не наважується йому в цьому зізнатися, в ній змагаються любов і честь.

Ситуація заплутується ще більше, коли за справу береться Трістан - лукавий слуга і вірний друг Теодоро ... Він вирішує допомогти другу і створити йому нову, «шляхетну» біографію.

Про виставу:

Вистава наповнена ліричністю та музикальністю, а динамічний розвиток сюжету захоплює глядача в круговоріт відносин і подій.

Над виставою працювали

Режисер – постановник Грунічева М.

Пластика - Лисенко Г.

Вокал – Корнєв К.

 

top venzel