news

 d08b8 2 8Ніколи не змінюйте на свій розсуд текст оголошення, якщо в ньому вказано чіткий порядок заповнення анкети. Не потрібно її скорочувати, видаляти якісь пункти, писати в довільній формі і так далі. Робіть так, як Вас просять, якщо не хочете, щоб Ваша заявка полетіла у відро для сміття.  Якщо в оголошенні вказана необхідна "тема листа" для відправки заявки,  це робиться не просто так.

Ситуація: компанія проводить кілька зйомок і скрізь потрібні моделі, але так як зйомки різні, то і моделі потрібні різні. В обох оголошеннях вказано один і той же поштову скриньку. У обявлений вказані певні теми для відправки листів. І ось Ви вся така досвідчена і розумна відправляєте свою заявку на один з цих кастингів. Після деякого часу замовник відкриває пошту і починає переглядати заявки. Крім модельних заявок ця пошта приймає ще й інші листи, не пов'язані зі зйомками, і щоб не ритися в величезній масі листів і намагатися знайти необхідне, що він зробить в першу чергу? ... Правильно, сортування листів за темами - і все! Ви в прольоті! У перших рядах йдуть ті дівчата, які поставилися уважно до оголошення і зробили все як там було написано: не більше і не менше. А чи дійде черга до Вашого листа чи ні - це вже не відомо ... Але ж в цих перших рядах могло виявитися і Ваш лист.Далі, завжди враховуйте характер зйомки, зазначеної в оголошенні. Якщо там написано, що зйомка для білизни, то не потрібно замовнику надсилати Вашу "ваще супер класну" фотку в шубі. Ну самі зрозумійте, Ви будете одягати нижню білизну поверх шуби? Ні, це ж і дурневі ясно! Ну так і не робіть так!В оголошенні зазначено які замовнику важливі в першу чергу фотографії: профіль, по пояс у топі, в повний зріст в білизні, і кілька фото з минулих робіт. Не потрібно думати, що у замовника очей алмаз і він розгляне Ваші довгі ноги, приховані спідницею, або коли вони зігнуті в колінах і ви при цьому ще сидите десь за столом і так далі. Самі подумайте, що він побачить, вірніше - не побачить. Він швидше тоді розгляне анкету дівчини Олі, яка доклала свої Снеп або фото в повний зріст в білизні, ніж твою супер-класну фотку, де ти лежиш в прибійній смузі, на половину прихована водою!

В оголошенні написано - не більше семи фоток і вагою не більше 20 мегабайт. Не потрібно завалити ящик замовника купою своїх "мега-крутих" фоток. У замовника повільний інтеренет, і поки Ваші фотки будуть завантажуватися, він сто разів плюне на Вашу анкету та відкриє ту, яка швидко відкрилася. І це говорить про те, що актор подбав заздалегідь про те, щоб відібрати свої найкращі фотографії, привести їх все до єдиного розміру (і вазі, не більше 700 кілобайт одне фото), кожне фото підписав своїм ім'ям, на кожному фото проставив свої дані і контакти, і лише тільки після цього відправив замовнику. Що відбувається в цьому випадку? Замовник отримує лист з правильною темою, відкриває його без проблем, бачить правильну анкету, питань до моделі у нього не виникає, дивиться фото, одне з них йому сподобалося, він його зберігає собі в окрему папочку, куди він складає сподобалися варіанти. Після всього цього, він повертається до цієї папки і отримує трьох моделей в підсумку. І як Ви думаєте, яку модель він вибере? Ту, у якій фото  "х_398798647" або ту, у якій воно називається "на море", або візьме ту модель, у якій фото називається "Марина Іванова", а на самому фото ще й зазначено її  ім'я і контакти . А замовник - людина зайнята, звик працювати чітко і правильно, він на підсвідомому і навіть на свідомому рівні вибере саме "Марину Іванову", тому що цілком ймовірно ця модель акуратна, пунктуальна, обов'язкова і уважна до замовника, тому що сама перейменувала всі свої фото, сама вказала на них дані і так далі. В результаті вона отримала роботу, а решта пішли далі розсилати свої анкети як спам.

Актори та моделі, будьте уважні до своєї роботи, якщо хочете домогтися успіху.

P.S. І на майбутнє, якщо хочете потрапити в базу до замовника або до кого-небудь, щоб отримувати регулярно замовлення або пропозиції, оформляйте свої листи-заявки чітко і правильно.

Завжди вказуйте свої контактні дані: телефон, мейл, аську, скайп - це Вам в плюс. Може бути є ще щось додати, пишіть в коментах і це точно послужить керівництвом до дії для багатьох акторів, моделей, як початківців, так і профі. Не забувайте ці прості правила і до Вас завжди будуть ставитися з великою повагою, ніж до інших. Ви завжди будете в пріоритеті і у Вас завжди буде більше роботи!