Dania7

Один з наших юних талантів знову порадував своєю новою роботою. І це вже на професійній сцені! Адже головну роль маленького хлопчика Діми у виставі «Замовлення» за мотивами новели Олени Калінчук «Залізних справ майстер» зіграв  Якимчук Даниіл. Режисер-постановник вистави Ксенія Стасенко, в редакції Сергія Гуцала. Пліч опліч з Даниілом грали заслужена артистка України Наталя Кленіна (вона грала його бабусю), роль мами зіграла Аліна Арутюнян, Ігор Крикунов виконав роль Майстра.

Даня чудовий, яскравий хлопчина. Часто знімається у кіно, навчається в нашому театрі – студії вже не перший рік. А тепер підкорює і театральний кон. Бажаємо Даниілу не загубити цей внутрішній вогонь , що надихає акторів на роботу. Нехай з роками його талант росте і розвивається! Нових великих перемог! А ми будемо робити, щоб все так і сталося!!!

top venzel