ВИКЛАДАЧІ

фото передача1Грунічева Марія Юріївна

Художній керівник дитячого театру - студії "KOLESIKO".

Режисер Київського академічного театру "Колесо", актриса, провідний майстер сцени. 

Лауреатка Всеукраїнського конкурсу професійних читців ім. І. Франко «перша» - премія;
Лауреатка першої премії  четвертого міжнародного фестивалю моно вистав «Албамоно»;

Диплом за режисуру третього ступеню на Всеукраїнському фестивалі «Тернопільскі театральні вечори. Дебют»;  

Київський Національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, 1998 рік закінчення.

Театральний факультет, спеціальність  "Театральне мистецтво", спеціалізація  «Актор драматичного театру і кіно». Керівник курсу Ткаченко Ю. С.

Київський  Національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого , 2017 рік закінчення. Театральний факультет, спеціальність "Театральне мистецтво", спеціалізація  «Режисер драматичного театру», освітньо-кваліфікаційний рівень - магістр, керівник курсу Кужельний О. П.

Зіграла багато цікавих ролей, серед них такі як роль мадам Боварі п’єса Я. Стельмаха «Емма» по роману Г.Флобера «Мадам Боварі», роль Анжелік п’єса Жана – Батиста Мольєра «Уявно хворий», роль Вірочки  И. С. Тургеньєв «Місяць на селі», роль Маргарет Л. Кінг «Примадонни» і багато інших.

 

ЛИСЕНКОЛисенко Ганна Віталіївна

Балетмейстер, викладач сценічної пластики.  В 2000 році закінчила КНУкім. В 2003 здобула ступінь магістра хореографії. КНУКІМ режесерсько-хореографічний факультет кафедру бальної хореографії.

Має великий досвід як виконавця так і постановника. Працює в КДАМ на посаді викладача танцю і сценічної пластики та гімнастики театрального факультету. 

За її участі як балетмейстера вийшло багато вистав зокрема в театрі " Колесо". Такі як «День прильоту ластівки», «Отак загинув Гуска», «Антігона» і багато інших.

 

 

Bogdana

Дейлик Богдана Петрівна

В 2002-му закінчила КССМШ ім. М. В. Лисенка, в 2007 – НМАУ ім. П. І. Чайковського по класу бандури.

Лауреат Всеукраїнського конкурсу гри на народних інструментах.

Близько 15 років працює з дітьми, викладає вокал, естрадний вокал, бандуру, диригент та керівник шкільного дитячого хору. Серед випускників є лауреати обласних, районних та Всеукраїнських конкурсів, студенти спеціалізованих музичних закладів.

Паралельно продовжує концертну діяльність в різних музичних дуетах, ансамблях, концертує Україною та за її межами.

 

  

 

IMG 42e01dc7bf56ba0cf3a2e2763c78e27b V

Лінник Наталія Валеріївна

 У 2001 р. закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.К.Карпенка-Карого за спеціальністю “актор театру і кіно”. З 2002-2013 працювала у "Малому Драматичному театрi" . Паралельно викладала у НАКKKiM, займала посаду викладача зi сценiчноi мови. З 2012р. Працює у КДАМ  на посаді викладача риторики та сценічної мови. Має  стаж роботи у професійних театрах  м. Києва та досвід роботи у кіно. Педагогічний стаж складає 15 років.

За час роботи в навчальних закладах зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений педагог. Володіє інноваційними методиками й технологіями, які поширює в професійному середовищі.

Вихованці педагога  приймають участь у творчих конкурсах та святкових концертах КДАМ.

 

Комментарии   

+4 #1 гость 16.04.2018 13:15
Очень нравится дело, которым вы занимаетесь! Успехов вам и много побед на фестивалях!
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить